O nas

Andrzej Krajewski 

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2003 roku. Specjalista chorób psów i kotów. W czasie studiów i po ich ukończeniu wzbogacał wiedzę i praktykę weterynaryjną na licznych szkoleniach i kursach. Odbywał praktyki m.in. w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym i Centrum Egzotyki. W lecznicy zajmuje się interna i chirurgią psów i kotów a także ptaków, szczególnie papug.

Z najbardziej egzotycznych zwierząt najwieksza pasja to małpki i skunksy. Ale przyjmuje też zwierzęta nietypowe, jak szopy, sugar glider czy koati.

Od zawsze wyróżniała go pasja poznawania ciekawych, egzotycznych gatunków zwierząt. Do swojej pracy podchodzi z dużą powagą i zaangażowaniem.

Prywatnie właściciel dwóch kotów i akwarium krewetkowego.Dr n. wet Przemysław Szałecki 

W naszym gabinecie zajmuje sie chirurgią i ortopedią. Przygodę z weterynarią rozpoczął w 1990 r nauką w Technikum Weterynaryjnym we Wrześni. Studia ukończył w 2001 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Od 2001 roku rozpoczął studia doktoranckie w Klinice Chirurgii i Rentgenologii tamtejszego wydziału.

Pod opieką świetnego chirurga i ortopedy prof. dr hab. Zbigniewa Adamiaka uczestniczył w pracach badawczych nad opracowaniem metody przeszczepiania autologicznych i allogenicznych implantów chrzęstno-kostnych z zastosowaniem techniki mozaikoplastyki, które obecnie stanowią najnowocześniejszy kierunek leczenia schorzeń chrząstki stawowej. W latach studiów doktoranckich czynnie uczestniczył w pracy Kliniki Chirurgii i dydaktyce, zajmując się technikami nowoczesnego obrazowania narządów wewnętrznych, tj. laparoskopią, cystoskopią, artroskopią i przede wszystkim torakoskopią. Ta ostatnia metoda wideoendoskopii stała się tematem przewodnim pracy doktorskiej. Tytuł doktora nauk weterynaryjnych uzyskał w 2005 roku.

Zarówno w trakcie doktoratu jak i po, ukończył wiele kursów doszkalających, głównie w zakresie wykorzystania badań dodatkowych w weterynarii : usg, rtg, endoskopii, użycia laserów biostymulujących, uczestniczył w niezliczonych  sympozjach, konferencjach i warsztatach poświęconych różnorodnej problematyce chorób psów i kotów. Jest autorem i współautorem kilkunastu publikacji z dziedziny chirurgii i ortopedii weterynaryjnej.


 

Kontakt

Wetmedicor


05-091 Ząbki

ul.Ks. Skorupki 38


22-799-29-72

adres e-mail: gabinetwet.zbk@wp.pl

Copyright 2009 by wetmedicor.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zarządzany przez: Imperial CMS - Profesjonalny System zarządzania treścią